18 листопада розпочалося з важливої зустрічі з нашими польськими партнерами (місто Ченстохова). Одразу ж адміністрація та соціальна служба нашої гімназії переключилися в онлайн-режим, щоб взяти участь у міжнародній онлайн-конференції «ВИКЛИКИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ», організаторами якої є відділ освіти міської ради Ченстохови та команда психологічно-педагогічних консультацій, які створили потужну платформу для обміну досвідом.
Приємно було бути в колі наших колег з України — шкіл міст Умані, Старокостянтинова та Кам'янця-Подільського.
Це був день міжнародного досвіду та обміну знаннями, який надихає!