Життя гімназії: Новини: Олег Калашніков "Захисники які ступили за межу життя"

Неймовірно щемливою та емоційною відбулася зустріч із письменником, прес-офіцером 26-ї артбригади ім. генерал-хорунжого Р.Дашкевича, старшим лейтенантом Олегом Калашніковим, котрий з перших слів полонив учнівську аудиторію своєю щирістю, відвертістю.

Митець презентував нову, уже п'ятнадцяту книгу "Захисники, які ступили за межу життя", де вміщено спогади рідних, побратимів, однокласників воїнів, котрі героїчно загинули під час АТО (ООС) 2014-2015 років. Усі вони мали безліч планів на майбутнє, але безжальний ворог перекреслив їх. Понад шість років тривав збір та опрацювання матеріалів. У цій книгі автор знайомить читача із буденним, але таким коротким життям дванадцяти артилеристів і трьох піхотинців, які були об'єднані єдиною метою - звільнити Україну від московії, зберегти сувернітет держави. Сучасна історія, написана кров'ю. Це глибока рана у серці батьків, біль кожного українця. Жорстокі реалії війни. Під час написання книги кожну історію митець неодноразово пропускав через себе. Це було відчутно всім присутнім у залі. На заході О.Калашніков презентував фрагмент із документального фільму про славетну 26-ту артилерійську бригаду "Вогонь Прометея" та кліп «Чекаючи з війни» на однойменну поезію дружини Марії Калашнікової. Хвилиною мовчання вшанували загиблих.
Бібліотека поповнилася новими книгами: "Вогнем та залізом" і «Захисники, які ступили за межу життя» О.Калашнікова, "Очі Бога війни" О.Калашнікова та М.Жирохова, «Чекаючи з війни» й «Холоднеча війни» (збірки поезій), «Батько української арти» В.Заславського.
Дівочий вокальний ансамбль виконав патріотичну пісню.
Дякуємо автору за подарунки та потужну зустріч!