Разом з Мирослава Май проводили тренінги "НУШ: розумію, умію, роблю" на базі Бердичівська міська гуманітарна гімназія 2 та Гімназія 11 м. Бердичева для вчителів гімназій #5, 7, 8, 11 та рідної другої, які забезпечують реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі БСО. Щира подяка Житомирський ОІППО за новий досвід та цінні знання, Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Бердичева за можливість "поділитися" з колегами. А освітянам за командну роботу та зворотній зв'язок.
Впевнено говоримо #НУШ_вміємо_знаємо_можемо_поділитися