Життя гімназії: Новини: Наша гімназія вбралася у маки-символи живої пам’яті, що об’єднали вчителів та учнів у спільній шані.

Ми розпочали день із Загальнонаціональної хвилини мовчання та занурилися в історичні рефлексії через проєкт «Символи волі: історія в кадрах»
7-Б клас став господарем великої виховної години «Пам'ятаємо! Перемагаємо!», гостинно прийнявши гімназистів 7-А, 7-В та 6-Б класів
Для п'ятикласників цей день пройшов у форматі виїзних зустрічей та змістовних діалогів
Учні 5-А завітали до Молодіжно-волонтерського центру «М-Формація» на годину спілкування «Пам'ятаймо заради миру»
Гімназисти 5-Б класу провели в дитячій бібліотеці годину спілкування «Ніколи знову: історія, що стала попередженням», досліджуючи уроки минулого
Кожне слово та кожен символ сьогодні - це наш внесок у розуміння ціни вільного світу. Пам'ять дає нам силу, а єдність наближає Перемогу
Разом тримаємо освітній фронт і виховуємо майбутнє вільної України!
Слава Збройним Силам України!#Пам’ятаємоПеремагаємо #ДеньПамяті
 

 Більше фото