Життя гімназії: Новини: Найменшим про Голодомор

Сьогодні учні 1-4 класів на групі подовженого дня говорили про цінність хліба і штучний голод 1932-1933 років, власноруч виготовляли свічки Пам’яті та квіти квіти незабудьки - символ невинних жертв Голодомору.