Життя гімназії: Новини: Надзвичайно насичений та пізнавальний день у 7-А класі

Сьогодні учні 7-А класу разом з класним керівником Наталею Шевельовою мали надзвичайно насичений та пізнавальний день!
Розпочали його з екскурсії до Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області в межах заходу «Щодо безпеки учнів під час літніх канікул». Діти мали можливість познайомитися з роботою системи Custody Records, яка забезпечує електронну фіксацію дій із затриманими, побачити кімнати, де перебувають такі особи. Екскурсію цікаво та доступно провели начальник ССОБ Людмила Грабовська та інспектор дотримання прав людини Тетяна Войтюк. Щиро дякуємо за відкритість, професіоналізм і можливість дітям брати активну участь у розмові! 
А далі на наших семикласників чекала справжня гастрономічна пригода — майстерклас із приготування суші у кафе "Luigi", творча зона зі створенням тату із блискіток, а також веселий відпочинок з аніматором, під час якого діти виконували цікаві завдання, розважалися й просто насолоджувалися початком канікул. 
Нехай літо буде яскравим, безпечним і незабутнім!