Життя гімназії: Новини: Місяць кібербезпеки у БМГГ2

В Україні, як і в багатьох країнах світу, жовтень - місяць кібербезпеки, головною метою якого є привернути увагу суспільства до різних аспектів кібербезпеки та кіберзахисту.
 Під час кібермісяця учні гімназії #2 активно долучилися до різноманітних заходів. Ось і сьогодні вони переглянули Всеукраїнський онлайн-урок «Я. Безпека. Кіберпростір». Організатори якого Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України. Діти мали змогу дізнатися та обговорити такі важливі питання:
- як атакують хакери, зокрема й російські, та як вони можуть використати молодь для досягнення своїх цілей;
- як захистити себе та своїх близьких від кіберзагроз;
- як кібергігієна може врятувати ваші особисті дані та гроші;
- як користуватися інтернетом безпечно тощо.