Метою зустрічі було окреслення безпечного освітнього середовища, де кожна дитина почуватиметься захищеною та впевненою. Валентина Артемчук, заступник директора з НВР, ознайомила колег із правовими аспектами боротьби з булінгом, нормативними документами, алгоритмом дій у разі виявлення цькування в колективі. Соціальний педагог Людмила Нікуляк покращила компетентність фахівців психологічної служби у питаннях захисту прав здобувачів освіти.
Також освітяни доєдналися до круглого столу зі спеціалістами територіальних відомчих служб (підрозділів), які у межах своїх повноважень захищають права дітей.
Ювенальний прокурор Бердичівської окружної прокуратури Віталіна Качковська розповіла про системну роботу свого підрозділу щодо соціальної безпеки дітей. Ірина Малай, дільничий інспектор ГУНП в Житомирській області, закцентувала увагу на вербуванні неповнолітніх, організації спільних профілактичних заходів для зменшення рівня вчинення правопорушень неповнолітніми. З особливостями міської служби у справах дітей детально ознайомила головний спеціаліст-юрисконсульт Любов Орел. Керівник відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Алла Тхоренко повідомила про важливість впровадження патронатних сімей, соціально-профілактичну роботу для запобігання потраплянню в складні життєві обставини неповнолітніх, надання їм якісних соціальних послуг. Інна Струшинська, заступник начальника відділу БМЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, проінформувала статистику звернень про вчинення домашнього насильства, зафіксовані випадки булінгу за участі дітей.
Наприкінці зустрічі фахівці відомчих служб обговорили конкретні питання подальшої співпраці із закладами освіти міста.