Життя гімназії: Новини: Ми - архітектори

Знання в дії, командна робота, цікава практикоорієнтована дружня співпраця молодших школярів - усе це поєдналося у "Містечку професій" Бердичівської міської гуманітарної гімназії N2.
У рамках тематичного дня "Ми - архітектори" учні 1-4 -их класів створили проєкт рідного міста у майбутньому, презентували його 3 D - макет за допомогою конструктора LEGO, пластиліну, вторинної сировини, брали участь у розважальних фізкультхвилинках та флешмобах.
Діти пропонували оригінальні ідеї, креативили, активно конструювали.
День пройшов продуктивно, цікаво, захопливо.