Життя гімназії: Новини: Команда гімназії успішно представила заклад на обласній олімпіаді з психології

Команда гімназії успішно представила заклад на обласній олімпіаді з психології, яку традиційно організовує соціально-психологічний факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка.
 
​Наші учениці продемонстрували високий рівень знань та практичних навичок. У рамках олімпіади вони не лише виконали конкурсні завдання, але й здобули цінний досвід під час майстер-класів від фахівців факультету та успішно захистили власні міні-проєкти.
​З радістю повідомляємо про високі результати:
​Вознюк Марія: Диплом І ступеня
​Богатирчук Кароліна: Диплом ІІІ ступеня
​Смірнова Єлизавета: Диплом ІІІ ступеня
​Ярмоленко Вікторія: Диплом у номінації "Оригінальність думки"
​Голуб Софія: Диплом у номінації "Майстерність викладу"
​Заключнова Анна: Диплом у номінації "Практична цінність"
Вахницька Валерія: Диплом у номінації "Грунтовність думки"
 
 Більше фото тут