Напередодні Міжнародного дня захисту дітей гімназисти 5-х та 1-4-х класів долучилися до квесту «Територія щасливого дитинства», де доводили, що Україна - це найкраща, найдивовижніша, найталановитіша країна.
Діти із задоволенням колективно виконували креативні завдання та отримували позитивні емоції від спілкування.