Життя гімназії: Новини: Засідання клубу «Діалог культур»

Проведення предметних тижнів дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві й творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, розкривши свої здібності і таланти.
З 4 по 19 травня в гімназії #2 проходила Декада іноземних мов. Учителі англійської, польської та іспанської мов залучили гімназистів до участі у різноманітних заходах з нагоди Дня Європи.
Діти проводили опитування однолітків щодо знання англійської мови та використання її у повсякденному житті, пригадували свої улюблені висловлювання і прислів`я, декламували вірші, римівки й скоромовки у Поетичний день. Учні початкових класів мали нагоду поринути у світ казок, переглядаючи, читаючи та інсценуючи казки іноземних авторів. Для учнів 5-6-х класів був проведений граматичний челендж у застосунках Kahoot і Baamboozle. Учні 7-9-х класів мали подолати злого комп`ютерного програміста `Bad Tech`у Escaped Room на сайті нашого партнера Macmillan.
Учителі Протопопова Н.Л. і Мінакова Н.В. провели англомовні дебати серед учнів 9Б і 9В класів: «Краще проводити канікули в своїй рідній країні ніж за кордоном», «Діти можуть зробити важливий внесок в покращення навколишнього середовища». Гімназисти продемонстрували високий рівень володіння іноземною мовою, уміння відстоювати свою точку зору та бути толерантним із своїм опонентом.
Найяскравішою подією було проведення засідання клубу «Діалог культур» на тему «Подорожуємо країнами Європи». Учні виготовили постери і презентували європейські країни, знайомлячи аудиторію з цікавими фактами, культурою та особливостями різних народів англійською, іспанською та польською мовами.
Проведення заходів до Дня Європи сприяло розширенню світогляду здобувачів освіти, поглибленню знань про культуру та традиції країн Європейського Союзу, підвищенню мотивації до вивчення іноземних мов.