Життя гімназії: Новини: Екскурсія на ТОВ "Бердичівський хлібозавод" 3-Б класу

Звідки хліб прийшов на стіл? Відповідь на це запитання знайшли для себе учні 3-Б класу ( класний керівник Т.Гаврилюк) під час екскурсії на ТОВ "Бердичівський хлібозавод".
 Розкочування тіста, формування хлібобулочних виробів, етапи випікання і розрізання, упаковка і фасування готової продукції, численні технологічні процеси, що злагоджено взаємодіють – все це стало вражаючим відкриттям для юних гімназистів. Адже мало хто в дійсності замислюється, а звідки ж в магазинах береться запашний хліб й улюблені булочки.
Дякуємо керівництву ТОВ «Бердичівський хлібозавод» за насичену та «смачну» екскурсію.