Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 повідомляє, що відповідно до рішення педагогічної ради (протокол №8 від 13.02.2025р.) з 17 лютого по 21 лютого 2025 року освітній процес для учнів 1-11 класів буде організований із використанням технологій дистанційного навчання.