Життя гімназії: Новини: До Дня прав дитини, який відзначався 10 грудня, учні 11 класу гімназії №2 представили надзвичайно цікаву та пізнавальну виставу!

​Театралізована постановка була присвячена важливим питанням дотримання прав дитини у родині, наочно демонструючи, як важливо створювати гармонійний та правозахисний простір удома.
 
​Ця подія пройшла у дружній атмосфері, підкресливши, що знання своїх прав є першим кроком до їхнього захисту. Наші старшокласники чудово впоралися з ролями та подачею матеріалу, довівши свою свідому та відповідальну позицію!