Життя гімназії: Новини: Доброю традицією стали щорічні вітання вчителів-пенсіонерів гімназії №2.

Нині гарна нагода сказати теплі слова подяки ветеранам праці, пенсіонерам і всім літнім людям за доброту і мудрість, багаторічну самовіддану працю та неоціненний вклад у розвиток нашої держави.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, радості, сердечного тепла, любові і душевного спокою, добра і віри краще майбутнє! Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і ніщо не засмучує Ваше сьогодення.
А наші маленькі подарунки стануть нагадуванням про тепле ставлення до Вас.