Автор сценарію - Качарян Лада, десятикласниця, яка згуртувала навколо себе вмотивованих однокласників.
Насамперед учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів-випускників та усіх полеглих хвилиною мовчання.
Під час виступу гімназисти передали власні емоції та переживання кожного українця від початку злочинного повномасштабного вторгнення; показали важливість україномовного простору, утвердження національної і громадянської ідентичності, готовність стати на захист рідної землі.
Подякували військовим за самовідданість, титанічну працю, за можливість жити і навчатися.
Завдяки незламному духу та звитязі захисників ми можемо почуватися у безпеці.
Слава ЗСУ! Слава Україні!