2 жовтня працівники психологічної служби гімназії #2 провели з учнями просвітницькі заняття, на яких розвивали навички медіації, підтримки мирних відносин у суспільстві, попередження конфліктів.
Також обговорили проблеми жорстокості в сучасному житті, визначили причини насильницької і ганебної поведінки людей, отримали корисні поради та дійшли висновку, що чим більше у нашому світі добра, тим менше буде зла.