Життя гімназії: Новини: Декада кафедри математики, фізики та інформатики

 У гімназії розпочалася декада кафедри математики, фізики та інформатики. Сьогодні учні 7-Б класу(учитель Наталія Полюга ), виконуючи цікаві інтерактивні завдання, взяли участь у математичній вікторині “Цікава математика”.
Саме такий формат змагань сприяє співпраці та зміцненню взаємин між учасниками. Через виконання цікавих завдань, участь у конкурсах та розгадування головоломок гімназисти удосконалили свої навички аналізу та знаходження рішень.