Класний керівник 5-Б підготувала годину спілкування на тему «Комплімент - потужна «зброя». Учні з великим задоволенням дарували вчителям та однокласникам приємні слова, ділилися позитивними емоціями та хорошим настроєм і опановували мистецтво робити компліменти.