22 квітня гімназисти 5-Б класу провели корисний екозахід, на якому наголосили про шкідливі фактори для нашої планети і як їх уникати.
З учнями 5-А і 7-Б закріпили знання про раціональне використання водних ресурсів, сортування сміття,повторили правила поведінки на природі та наголосили на важливих вчинках кожного, які варті чистоти планети!