Він був дуже поміркованим, завжди стриманим, але разом із тим надзвичайно ініціативним та винахідливим, сумлінним та відповідальним. Цінував сім‘ю, любив близьких. Із повагою ставився до оточуючих. Захоплювався спортом, наполегливо і багато тренувався, займався боротьбою. Нікіта був дуже чутливим, проймався усім, що чув або читав, умів співпереживати та втішити, підтримати та заспокоїти. Мав добре серце, світлу душу. Хлопчина з очима романтика та щирою посмішкою на вустах. Саме таким він залишиться в серцях педагогів назавжди.
Немає слів, щоб передати біль і розпач через непоправну втрату. Нікіта став ще одним Ангелом-охоронцем для нас, для близьких, для всієї України.
Колектив гімназії у глибокій скорботі...
Вічна пам’ять Герою!