Виконуємо потреби військових: колишніх учнів, батьків-захисників, рідних працівників закладу. Сьогодні віддали дві сітки на східний напрямок.
Дякуємо нашим учням та їх батькам, які приходили плести захисні сітки під час зимових канікул!
Разом до тільки ПЕРЕМОГИ!