. Сьогодні вони завітали разом із нашими учнями-пластунами із символом миру, надії та світлом своїх сердець. Напередодні Різдва Христового кожен учень принесе додому вогник добра, віри у перемогу, у незламність нашого народу. Сподіваємося, що він захистить нашу велику гімназійну родину від усіх негараздів та дасть наснаги на гарні здобутки в майбутньому.