Життя гімназії: Новини: Вистава форум-театру «Всесвіт Марії Приймаченко» у Бердичівській міській гімназії № 2
На підмостках сцени Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2 учасники шкільної студії «Театральна тонація» створили своєрідну платформу для думок та поглядів, залучивши до діалогу глядачів. Юні актори презентували виставу форум-театру, присвячену особистості і творчості легендарної художниці Марії Приймаченко – геніальної мисткині, яку називають неосяжною українською мадонною в барвистій хустці…