13 червня в актовій залі гімназії #2 відбулися урочистості з нагоди випуску 9-х класів.
Радісні, схвильовані, красиві і зовсім дорослі винуватці свята зібрали батьків і педагогів, щоб провести дитинство й зустрітися з юністю. Здоров’я, добра, щасливого життєвого шляху нашим випускникам!