22 вересня 2023 року в гімназії №2 відбулися вибори голови учнівського самоврядування "Співдружність".
За підсумками голосування перемогла учениця 9-А класу Качарян Лада,яка веде активний спосіб життя,займається спортом, додає яскравих фарб у повсякдення кожного гімназиста.
Вітаємо переможницю!