Життя гімназії: Новини: Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 вітає вчителів
Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 вітає вчителів Бугаєнко Наталію Василівну та Чорну Людмилу Анатоліївну з перемогою в міському етапі обласного конкурсу "добрих практик" освітян Житомирщини "Сучасна освіта - 2025"!
Бажаємо невичерпної творчості, натхнення та нових звершень! Нехай праця приносить задоволення, а всі мрії втілюються в реальність!