Життя гімназії: Новини: Адміністрація, колектив гімназії №2 м.Бердичева щиро вітає випускницю 2021 року, золоту медалістку Онофрійчук Марію з призначенням академічної стипендії Президента України
(Наказ МОН УКраїни №1136 від 14.08.2024 року).
Бажаємо блискучих перспектив, вдалих ідей, великих успіхів і безперечних перемог!