Життя гімназії: Новини: Науково-методична рада

Учителі гімназії Полюга Н.Л., Крсек А.Г., Мінакова Н.В. 06 лютого 2024 року взяли участь у науково- методичній раді на базі Бердичівського педагогічного коледжу, на якій презентували результати своїх досліджень та напрацювань, змогли з великим зацікавленням ознайомитися з доробками вчителів та вихователів Бердичівської громади.
Адміністрація гімназії №2 щиро вдячна організаторам науково-методичної ради коледжу за збереження традицій і можливість фахівцям обмінюватися своїми досягненнями; за створення важливої платформи для спілкування та обміну думок.