Життя гімназії: Новини: «Прощавай, початкова школо!»

У 4-А класі відбулося яскраве, сучасне та надзвичайно тепле свято прощання з початковою школою, сповнене вдячності першій учительці - Кондратюк Світлані Анатоліївні.
Це був не просто випускний, а справжнє шоу дитячих талантів, щирих емоцій та незабутніх моментів!
Свято поєднало в собі сучасні тренди, TikTok-жарти та веселі постановки, у яких учні із захопленням продемонстрували свої творчі здібності. Лунали зворушливі пісні, випускники виконали яскравий флешмоб та ніжний випускний вальс, який розчулив усіх присутніх. 
Для батьків четвертокласників Світлана Анатоліївна провела конкурс, під час якого вони із посмішками та теплими емоціями згадували чотири роки навчання своїх дітей у початковій школі, кумедні моменти, перші успіхи та незабутні шкільні історії.
Наприкінці свята кожний випускник отримав свідоцтво про закінчення початкової школи, конфедератку та символічну зірку-сувенір, адже для Світлани Анатоліївни її учні — справжні «зоряні малята» .А фінальним сюрпризом став святковий торт та яскраві феєрверки емоцій, радості й оплесків! 
Після урочистостей випускники вирушили у «Країну мрій», де на дітей чекали нові пригоди та море позитивних емоцій. Маленькі зірки пройшлися червоною доріжкою, відчули себе справжніми знаменитостями та отримали свій символічний «Оскар»! 
Свято продовжилося веселими розвагами: діти із захопленням підкорювали різноманітні гірки, стрибали на батутах, насолоджувалися святковою атмосферою, сміхом та безтурботним дитинством. 
Попереду — нові відкриття, нові мрії та нові вершини.
Нехай шкільна дорога буде щасливою, а спогади про початкову школу назавжди залишаться у серці кожного учня! 

 

 
 
Більше фото