Сьогодні гімназія гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частинку літа провести зі шкільними друзями. Перший день у літньому пришкільному таборі пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми загонів, розважалися та змагалися. Нехай і надалі кожен день у таборі буде корисним та яскравим!